btb feromony – cena

0
btb feromony – cena
Oceń ten post!

Ostatnio poznałem jakiegoś gościa w klubie i dziwilo mnie to ze tak dupy do niego leca. Mowil ze ma jakies feromony btb. Ostatnio nawet to znalazłem w necie, w sensie opinie poczytałem i były niezle. Jaka jest jednak cena tego, na ile to starcza i w ogole gdzie to można kupic? Dajcie znac bo jestem ciekaw czy faktycznie nie sciemnial gość.

3 odpowiedzi

0
btb feromony – cena
Oceń ten post!

Te feromony btb to się kupuje na feromony.pl, przynajmniej ja tam kupowałem bo to według mnie najpewniejsze miejsce. W necie nie brakuje podróbek i wydasz dużo kasy, a nic z tego nie będzie. Na tej stronie ja placilem 183 zł za te feromony, ale nie wiem na ile flakonik starcza

0
btb feromony – cena
Oceń ten post!

Taki flakonik na tej stronie ma 10 ml i starcza na co najmniej pół roku, w sensie jak chcesz to stosować codziennie. Ja tam jednak nie stosuje codziennie wiec pewnie będzie na dużo dluzej. Co do ceny to faktycznie taka jest i co ciekawe identyczna cena jest dla kobiet, w sensie tych feromonów dla kobiet.

0
btb feromony – cena
Oceń ten post!

Tez kupowałem na feromony.pl. Co do działania to nie wiem bo jeszcze się nie skusiłem, ale mam znajomego, który faktycznie mowi ze jak to bierze to ma większe zainteresowanie kobietami. Co do ceny to nie jest tak zle jak dla mnie. Widzialem dużo droższe feromony w necie, wiec nie jest zle.