czas oczekiwania na meble vox

0
czas oczekiwania na meble vox
Oceń ten post!

Orientujecie się może jaki jest czas oczekiwania na meble vox jak się je zamówi na stronie producenta? Zamówiłem je na meble.vox.pl gdzies z tydzień temu, już ponad nawet i nic…co jest kurde bo trochę zaczynam się denerwować?

3 odpowiedzi

0
czas oczekiwania na meble vox
Oceń ten post!

Heh, znak kurcze ten problem. Tez tam w zeszłym roku zamawiałem swoje meble i po 14 dniach nie wytrzymałem jak nie dochodziła do mnie dostawa i dzwonie tam, pytam co jest bo zamawiałem, a nie ma. Gość powiedział mi na infolinii, że na stronie jest wyraxnie informacja, że dostawy trwają nawet do 4 tygodni i musze się uzbroić w cierpliwość…sprawdził, że zamówienie jest w trakcie realizacji i wszystko jest ok. Same meble są spoko, ale z tym czasem dostawy trochę przegięli. Musisz się uzbroić w cierpliwość i tyle.

0
czas oczekiwania na meble vox
Oceń ten post!

To chyba żeście nigdy jeszcze mebli sobie nie kupowali…W wielu innych firmach meblowych tak właśnie jest przecież. Jak kupujesz meble to dobierasz sobie styl, kolorystykę i oni pewnie nie wsystkomają od razu na magazynach. Pewnie musza zamówić z fabryki, tam najpierw to zrobią, potem wyślą na magazyn centralny, z centralnego pojedzie do magazynu lokalnego w twojej okolicy i dopiero do ciebie…trwa to 4 tygodnie w przypadku mebli vox, ale nie ma się co irytować bo według mnie to normalne.

0
czas oczekiwania na meble vox
Oceń ten post!

Do tego dodam, że jak zamówisz materace to do 5 tygodni się czeka, ale jest też dstawa ekspresowa do 3 dni, ale ona kosztuje 299zł i można wziąć przy zakupie za minimum 2500zł. Dla mnie to się nie opłacąło i wolałem zapłacić 50zł i trochę poczekać.