czy feromony coś dają??

0
czy feromony coś dają??
Oceń ten post!

Poszukuje osob, które stosuja już feromony albo chociaż je kiedyś stosowały. Czy możecie mi powiedzieć czy one naprawdę cos daja czy to generalnie kolejny przereklamowany srodek, który nie ma zadnego działania? Będę wdzięczny za informacje, pozdro.

3 odpowiedzi

0
czy feromony coś dają??
Oceń ten post!

Generalnie to ja wlasnie tez tak średnio podchodziłem do tego, ale dostałem jakieś feromony od brachola to jak już miałem to stosowałem. Moje były bezzapachowe i moglem dobrac do tego swoje kosmetyki. Okazuje się ze latwiej zagadać z laska, lepiej cie slucha i jak się jest takim wstydliwym to lepiej idzie bajerowanie, ale i tak samo nie przychodzi. To pomaga, ale trochę pogadać trzeba.

0
czy feromony coś dają??
Oceń ten post!

Nie mam zielonego pojęcia jak to jest kiedy się na przykład pracuje z kobietami, ale ja to stosuje za każdym razem jak ide na balety do klubu i jest calkiem niezle po tym. Laski do mnie leca chętniej, nie musze się wysilać nad jakimiś wielkimi tekstami, wiec jak dla mnie to spoko sprawa.

0
czy feromony coś dają??
Oceń ten post!

No, ja uważam, ze feromony cos daja i nawet warto jest stosować, szczegolmie jak się ma problemy w kontaktach z ludxmi, ale ja wiem jedno, ze raczej nie powinno się wychodzić z zalozenia, ze tylko to wystarczy do tego żeby mieć kobiete calą dla siebie…z własnego doświadczenia wiem, ze trochę trzeba pogadać i tego się nie uniknie. Feromon zacheca laske do nas, ale nie pobudzi jej az tak żeby od razu była nasza, wiec trochę postarać se trzeba.