czy ktoś korzysta z vitalia ?

0
czy ktoś korzysta z vitalia ?
Oceń ten post!

Może tutaj znajdę kogoś kto korzysta z portalu vitalia? Kurde szukałam w innych miejscach i niestety mi się nie udało, a to wszystko co ludzie pisza po internecie to mi się wydaje troszkę mało wiarygodne dlatego nadal nie jestem zdecydowana czy warto wydawać swoje pieniądze na aktywację konta na vitalia?

2 odpowiedzi

0
czy ktoś korzysta z vitalia ?
Oceń ten post!

Nie tyle aktywacje co wykupienie pakietów dostepiwych. Samo żałożenie konta i jego prowadzenie na tej stronie vitalia to nic nie kosztuje i naprawdę tak jest bo już dluzszy czas korzystam wlasnie z tego portalu. Płacisz za pakiety dostępu do pełnych ifnroacji i narzedzi o dietach czy o tym fitnessie. Z treningów to nie korzystałam jeszcze, ale z diet to jestem zadowolona. Jak na razie wypróbowałam dwie które się znajdują na tym portalu i z obu naprawdę jestem zadowolona, wiec ja mogę polecić.

0
czy ktoś korzysta z vitalia ?
Oceń ten post!

Opłaty są w miare znośne, a tak w ogóle to opłaca się kupić pełny dostęp do obu części czyli ćwieczenia i trening bo to naprawdę wychodzi ogólnie tylko pare złtych więcej niż za dostęp do pojedynczej części serwisu. Mnie najbardziej do gustu przypadła dieta nowa 2014 bo jest najwygodniejsza według mnie. Dobre są też te wszystkie narzędzia online do odchudzania bo nie trzeba już chodzić po porady dietetyków. Ogólnie nie jest źle, troszkę pogmatwana ta strona vitalia i czasem się na niej gubie, ale tak poza tym tp jest wporządku.