feromony damskie – co to jest ??

0
feromony damskie – co to jest ??
Oceń ten post!

Słuchajcie kochane, ostatnio zupełnie przypadkowo zauwazylam ze na necie można kupic tez feromony damskie, myslalam ze takich to nie ma, a tu się okazuje ze nawet spory wybor…co to jest tak w ogole bo do tej pory zylam w siadomosci ze to jest tylko dla facetów produkt, ze oni te feromon wydzielają, amy nie?

3 odpowiedzi

0
feromony damskie – co to jest ??
Oceń ten post!

Różnia pewnie polega tylko na składzie tych związków chemicznych. Inne pewnie pobudzają odpowiednie części mózgu u facetów, a inne u nas kobietek. Nie znam się specjalnie na tym i nie wiem czym konkretnie się roznia, ale mogę ci powiedzieć tyle ze sama się na nie zdecycoeaalam jakiś czas temu i jestem zadowolona z działania, także mysel ze smialo możesz brac je tez dla siebie.

0
feromony damskie – co to jest ??
Oceń ten post!

Tak wlasnie jest, roznica polega tylko na składzie chemicznym feromonów, a działanie jest takie samo. Jak ty jesteś zainteresowana jakimś gościem to piwunnas wydzielać jakies związki chemiczne, które wpłyną na jego mózg, a ten mu da znac ze jesteś chetna i on tez powinien być. W praktyce az tak fajnie nie jest, ale ewidentnie jest sporo latwiej z facetem się dogadać i wielu wyraźnie bardziej się slini teraz na mój widok.

0
feromony damskie – co to jest ??
Oceń ten post!

Ja ci tylko powiem tyle, ze jak będziesz kupować to uważaj na to co masz w opisach. Chodzi o to, ze nie wszystkie feromony sa na podryw, w sumie to nie wiem czy o to ci biega. Można kupic tez feromony do zycia codziennego, czyli na przykład pomagające w kontakatach z facetami w robocie. Ja wlasnie takie kupiłam i jeśli chodzi o podryw to naprawdę maja marny skutek, ale dokontakty z goścmi są spoko.