meble vox imperium – opinie

0
meble vox imperium – opinie
Oceń ten post!

Potrzebuję jakichś poważnych opinii na temat mebli vox imperium bo mojej żonie strasznie się spodobały, ale mnie trochę cena przeraża i dlatego chce się upewnić, że one na pewno sa jej wartę. Nie rozlecą się zbyt szybko bo mam dość marne doświadczenia z takimi różnymi meblami?

5 odpowiedzi

0
meble vox imperium – opinie
Oceń ten post!

Ja też mam właśnie masakrycznie doświadczenia. Kiedyś kupiłem meble niby bardzo dobrej marki, ale okazało się, że po roku to drzwiczki w szafkach się zaczęły opuszczać, nic nie pasoało do siebie już tak jak powinno i ogólnie wyglądało to dość masakrycznie. W tym wypadku jednak jest dużo inaczej bo sam mam meble vox i naprawdę jestem z nich zadowolony. Dobnrze spasowane, nic się nie rozpada i w ogóle fajna sprawa. Z tej gamy imperium mam taką dużą komodę w stylu retro. Spoko sprawa, nie tylko się ładnie prezentuje, ale jeszcze do tego jest solidnie wykonana. Cena jest wysoka w przypadku tych mebli, to fakt, ale jednak jakość odpowiada tej cenie i dlatego według mnie warto jednak to sobie kupić.

0
meble vox imperium – opinie
Oceń ten post!

Cena nie jest taka wysoka bo zobaczcie sobie meble innych znanych producentów, ci to dopiero postawili poprzeczkę bardzo wysoko, a co zabawne to wiele innych meblich jest tak beznadziejna pod względem jakości, że aż żal. Ja nie kupiłem akurat nic z tej serii imperial, ale mam inne meble vox i nie narzekam na nie. Podoba mi się szczególnie ich modułowa budowa, można je sobie dwolnie konfigurować według potrzeb i dzięki takiej budowie łatwiej się je przenosi też z miejsca na miejsce bo nie trzeba całości tachać. Te imperium pewnie też będąpodobnie solidnie wykonane.

0
meble vox imperium – opinie
Oceń ten post!

Mam taką komodę imperium i dobrze się prezentuje. Długo czeka się na wysyłko co jest dziwne, ale same meble według mnie nie mają wad i mysle, ze spokojnie możesz je kupować.

0
meble vox imperium – opinie
Oceń ten post!

Moja mama sobie do pokoju zamówiła meble vox to byłam nimi wręcz zachwycona jak je oglądałam. Akurat nie mam teraz zbyt wiele pieniędzy, ale postanowiła sobie właśnie kupic jeden element z tej serii imperium póki co i naprawdę jestem nim zachwycona. Fajnie się prezentuje, jest silidny, więc ja nie mam nic do zarzucenia.

0
meble vox imperium – opinie
Oceń ten post!

W przypadku mebli vox to mnie trochę zdenerwowali na samym początku bo zamówiłem sbie te meble z serii imperium właśnie i okazało się, że w transporcie się uszkodziły. Chciałem zgłosić sprawę, a tu nic, linia wyłączona w ogóle przez kilka dni…potem powiedzieli, że awaria czy coś, ale ogólnie się zniesmaczyłem. Wymienili mi jednak i musze przyznać, żefaktycznie te meble sa bardzo dobrze wykonane. Nic się nie kołysze, nie buja, dobrze spasowane, generalnie bardzo dobre mebelki.