meble vox – opinie

0
meble vox – opinie
Oceń ten post!

Wiecie może gdzie mogę znaleźć jakieś opinie na temat mebli vox, ale od takich ludzi, którzy naprawdę z nich korzystają? Wszystko co w necie to często różne reklamy i jakoś nie chce temu ufać bo cholera wie jak to jest w rzeczywistości. Z góry dzięki za pomoc pczywiście.

3 odpowiedzi

0
meble vox – opinie
Oceń ten post!

No to ja nie wiem gdzie znajdziesz takie prawdziwe opinie, ale powiem ci ze według mnie tam gdzie ludzie pisza, ze te meble vox sa dobre to jak dla mnie to jest prawda. Od niedawna w sumie jestem właścicielem jednej z takich kolekcji i musze powiedzieć, że naprawdę bardzo mi się to wszystko podoba. Meble jako takie wydają się być dość wytrzymałe i porządnie wykonane, a materiały są chyba wysokiej jakości. Specjalnie kupiłem meble odporne na zarysowania i sprawdzałem w takim niewidocznym miejscu jak to działa to naprawdę nie poddają się tak łatwo. Cena jest trochę wysoka co uważam za pewną wade, ale jednak same meble są niezłe i chyba się opłaca.

0
meble vox – opinie
Oceń ten post!

Własnie opłaca się bo cena wysoka, ale płacisz za dobrą jakość tych mebli. Ja osobiście jak na razie nie spotkałem się z niczym lepszym. Kiedyś miałem meble od takiej innej znanej firmy to po roku zaczęły się poważnie rozpadac. A to się zawias urwał, a to drzwi się wypaczyły, a to schodził gdzieś z nich laminat…te mam już ponad dwa lata i naprawdę jest z nimi wszystko ok. Nie wiem, może się nie znam za bardzo na tym, ale wydaje mi się, że jednak jakośc materiałów jest niezła, a samo spasowanie też nie wymaga komentarza bo jest ok. Do tego masz duży wybór styli i sporo możliwości osobistego konfigurowania mebli. Jedyne co irytuje to dośćmało pomocna i w sumie oschła infolinia…pare razy dzwoniłem do nich z pytaniami to odniosłem wrażenie jakby chcieli się mnie pozbyć, ale może miałem pecha i trafiałem na takich pracowników…w każdym bądź razie meble jako takie wdług mnie warte ceny.

0
meble vox – opinie
Oceń ten post!

Dobre są te meble według mnie, a co do tej infolinii to chyba faktycznie miałeś dużego pecha bo ja się z tym nie spotkałem. Dzwoniłem tam wiele razy i zawsze chętnie odpowiadali na wszystko i byli mili. Cena jest trochę wyższa niż u innych, ale jednak dla tej jakości myślę, ze warto wydac parę złotych więceh.