Kredito24 – czy warto wziąć pożyczkę?

Kredito24 – czy warto wziąć pożyczkę?
Oceń ten post!

increditKredito24 to polska firma specjalizująca się w udzielaniu niewielkich i krótkoterminowych pożyczek. W firmie można pożyczyć do 3 tysięcy złotych na okres maksymalnie 30 dni. Kredito24 działa od 2012 roku, a pożyczki udzielane są za pośrednictwem strony internetowej na której składa się wniosek. Według zapewnień firmy pieniądze są wypłacane nawet w 10 minut po akceptacji wniosku o pożyczkę.

Kredito24 - opinie użytkowników:

  1. Słuchajcie, czy jest tutaj ktoś kto już korzystał z tej chwiłowki? Potrzebuje na szybko zastrzyk gotówki bo auto poważnie nawaliło, a za tydzień wyjeżdżam i koniecznie musze je mieć…Od ilu lat można tam pozyczac pieniądze i w ogóle na akich warunkach, ktoś wie?

    • Ja właśnie jestem w trakcie korzystania, nieduglo trzeba będzie splacic niestety…generalnie od 18 lat można korzysta z tych pozyczek, a żeby ją dostać musisz mieć dowód osobity i jakiś numer telefonu komórkowego. To chyba tyle, nie pamiętam żeby coś jeszcze chcieli

  2. Jeszcze musisz być zameldowany tutaj w Polsce i oczywiście trzeba mieć rachunek bankowy. Z tego co pamiętam to chyba jest o tyle fajne, ze może być to tez rachunek, którego jest się tylko wspolwlacicielem.

    • A te pozyczke to da się jakos rozlozyc na raty> Potrzebuje 500zł tylko, ale taka spłata na raz po 30 dniach może być dość trudna. Czytałem sobie opoinie o tej firmie, ale nic nie mogę znaleźć na ten temat niesttyy.

  3. Może jemu chodzi o to, że pożyczki teoretycznie nie musi spłacić po tych 30 dniach. Możesz zawsze przedłużyć termin spłaty o kolejne 30 dni i to kosztuje, czyli płacisz tak jakby rate, wysokość odsetek no. Problem poklega jednak na tym, ze przedluzając pozyzkę nie pomniejszasz jej wartości.

  4. A wiecie czy kredito24 sprawdza bik kiedy składa się wniosek o przyznanie takiej pożyczki czy nie? Ja wiem ze będę miał na spłate tego kredtu, ale niestety chyba jestem w bik kurcze…

  5. Po pierwsze to nie jest kredyt tylko pozyczka, a to duza roznica. Po drugie chyba nie sprawdzają tego, nie widziałem na pewno takiej informacji i bik jak przeglądałem pomoc kiedy sam chciałem wziąć pozyczke na kredito24.pl.

Dodaj komentarz