metoda etutor – opinie ;/

Czy według was metoda stosowana przez etutor do nauki języka angielskiego jest skuteczna? Bardzo proszę o opinie od osób. Które już korzystały alo właśnie korzystają z tych kursów na tej stronie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Wasze opinie:

 1. Według mnie to jest nawet bardzo skuteczna. Właśnie dziwi mnie,że w szkołach żadko się stosuje tego typ metodę. Dzieci uczy się poprzez obrazki, a dorosłych to już później nie…błąd bo taka wiedza przyswaja się najlepiej, większość ludzi jest właśnie wzrokowa.

  Odpowiedz
 2. Dobrze sa zrobione te kursy online jeztka angielskiego. Ja byłem kompletnie zielony z anglika, a teraz już naprawdę potrafie się dogadać z kimś na ulicy czy w sklepie, a do tego umiem nawet coś napisać samodzielnie. Jak za taką kase to efekty są nawet lepsze niż się spodziewałem.

  Odpowiedz
 3. Ja niestety nie do końca jestem przekonany o tym, ale może to dlatego, ze sporo już umiem i chciałem się doszkolić, ale etutor na zaawansowanych poziomach jak dla mnie nie jest już tak skuteczny. Na pewno jednak dobry jest dla tych co dopiero zaczynają z angielskim.

  Odpowiedz
 4. Na necie widziałem reklamę kursy języka angielskiego w formie online, strona nazywa się etutor.pl. Jest tu ktoś kto z tego korzystał? Co o tym sądzicie? Mam niezłe braki w angielskim i coraz ciężej mi w robocie przez to, boje się trochę zwolnienia. Można się tym czegoś nauczyć?

  Odpowiedz
 5. mysle, ze nauczysz się nawet sporo z tych kursów które tam są jak tylko będziesz miał do tego motywacje. Uwierz, ze nauka na własną rękę nie jest łatwa bo nie ma tego bata nad głową. Według mnie te lekjce są tam dość przejrzyste i dobrze napisane, wiec sporo się z tego wyniesie.

  Odpowiedz
 6. fajny jest ten etutor. Dobrze jest to wszystko wytłumaczone, wiele z tych kursów wygląda trochę jak dla małych dzieci, ale dzięki temu obsługa jest prosta i intuicyjna. Ja dla mnie pomysł spoko i na pewno nie żałuje wydanej kasy na abonament tej strony.

  Odpowiedz
 7. ja się zawiodłem na jakości lekcji z wyższego poziomu angielskiego, nie wiem jak z biznesowym bo jeszcze sięza to nie zabrałem. Do nauki podstaw etutor jest chyba jednak dobrym i niedrogim rozwiązaniem, ale własna praca tez jest wazna. Nie można liczyć na cuda.

  Odpowiedz
 8. jaki wybrać sobie kurs angielskiego, etutor czy diki? Czym się to w ogóle różni, wie ktoś może? Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie.

  Odpowiedz
 9. Z tego co ja wiem to dzisiaj jest to już jedno i to samo. Etutor korzysta ze słownika diki i tyle. Wejdź sobie na diki i zobacz, że jak wybierzesz załóż konto do kursów to przenosi cie na stronie etutor.pl/ Na stronie głownej etutora masz nawet filmik, gdzie oni się chwalą tym słownikiem, także to jednak całość.

  Odpowiedz
 10. no dokładnie, diki to dzisiaj zwykły słownik choć bardzo rozbudowany i co ważne dla mnie darmowy. Korystam z niego naprawdę często i nie raz mi się już przydał do szkoły. Etutor robi kursy i korzysta z tego słownika, także wybierając kurs na etutorze czy diki i tak korzystasz z tego samego.

  Odpowiedz
 11. tez się kiedyś nad tym zastanawiałam, ale faktycznie to jest teraz jedno i to samo. Nie ma znaczenia gzie wybierzez załóż konto bo i tak przeniesie cie na kursy w etutorze. Sam kurs etutora jak dla mnie jest godny uwagi. Ja była z angielskiego amatorem kompletnym. Znałam słowa z młodzieżowego slangu, wulgarne z filmów i jakieś absolutne podstawy. Niedawno byłam na wakacjach na wyspach i bez problemu się porozumiewałam tam po tym kursie z etutora, warto w to zainwestować.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz