student travel – opinie

Zamierzałam z siostra wybrać się w tym roku na wakacjie ze student travel bo już tyle o tym slysząłysmy, ale najpierw to aj bym wolała poznać opinie innych, ale jakoś z tego roku to ich nie znalazłam. A widziałam, ze już w  tym roku gdzieś wyjeżdżali. Macie może jakieś opinie tegoroczne?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze opinie:

 1. Zamierzałam z siostra wybrać się w tym roku na wakacjie ze student travel bo już tyle o tym slysząłysmy, ale najpierw to aj bym wolała poznać opinie innych, ale jakoś z tego roku to ich nie znalazłam. A widziałam, ze już w tym roku gdzieś wyjeżdżali. Macie może jakieś opinie tegoroczne?

  Odpowiedz
 2. Na moje to nie ma co panikować, pewnie jakby były to takie same jak te z zeszłego roku. Ja z nimi to wyjeżdżam co roku i powiem ci, że co do jakości to nic się nie zmienia. Poza tym jeszcze się nie zawiodłam, zawsze były fajne imprezy i w ogole. Raz tylko wzięłam większy pokój i skrzyknęłam ekpię, która nie do końca mi pasowała, ale to chyba tez nie ich wina, co nie. Także dla mnie fajna sprawa, że organizują wakacje dostsowane do naszego wieku

  Odpowiedz
 3. Jak dla mnie to spoko, w sumei fajnie się bawiłam. Ja to nie bardzo lubie latac po wszystkich zabytkach, większość i tak mnie nie interesuje, a niewiele zapamiętuje z tego co przewodnik mowi w ogóle, ja tam lubie się bawić, a jak bylam z nimi na wakacjach to imprezki były tematyczne i takie tam. Mnie takie wakacje odpowiadają

  Odpowiedz
 4. w zasadzie ja też nie miałam z nimi problemów, raz odwołali wycieczke bo coś tam nawaliło, ale zwrot pieniędzy był w całości nawet dość szybko. Zdarza się, ale złego słowa jak na razie powiedzieć o nich nie mogę.

  Odpowiedz
 5. Powiem tak, biuro podróży dla tych co nie liczą na wielkie luksusy, jak ktoś już napisał cena w zasadzie adekwatna do standardu, im taniej tym gorzej, ale też bez przesady, nie lata się do kibla za obore…takie sudenckie wakacje, jak ktoś lubi te klimaty to pewnie będzie zadowolony. Jak z kolei ktoś jedzie na wakacje taplać się w luksusie na który go nie stać i szuka taniej alternatywy to będzie później psioczył, takie moje zdanie…

  Odpowiedz
 6. to prawda, mnie na jednej wycieczce z tym biurem trafiła się w grupie taka blondyna co chyba miała tone tapety na sobie i wiecznie narzekała, że be…takie ludzie są żałosne bo nie mają kasy, a szukają luksusu za śmieszne pieniądze.

  Odpowiedz
 7. a wiecie czy jest jakieś oficjalne forum tego biura student travel??

  Odpowiedz
 8. No pewnie, na stronie na samym dole w niebieskim tle jest sekcja ludzie i tam jest forum, to chyba najlepsze miejsce jak ktoś szuka opinii o nich.

  Odpowiedz
 9. Nie jest źle, a dobrze też nie, przeciętnie bym powiedział i tyle, takie tam niskobudżetowe wakacje dla freaków xD

  Odpowiedz
 10. na sylwka to oni tysz organizują jakies fajne wyjazdy czy nie bardzo?> Nie mam pomysłu co robić w tegorocznego sylwka, a ze kiedyś z nimi byłam na wakacjach i było fajnie to może pojade jeszcze raz, co mysliie?

  Odpowiedz
 11. w zeszłym roku byłem na sylwestrze i nie było źle, jak trafisz na drobą grupę ludzi to będzie spoko.

  Odpowiedz
 12. Już jest świeża oferta na sylwka to sobie zobacz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz