Kredito24 – czy warto wziąć pożyczkę?

incredit[kkstarratings]Kredito24 to polska firma specjalizująca się w udzielaniu niewielkich i krótkoterminowych pożyczek. W firmie można pożyczyć do 3 tysięcy złotych na okres maksymalnie 30 dni. Kredito24 działa od 2012 roku, a pożyczki udzielane są za pośrednictwem strony internetowej na której składa się wniosek. Według zapewnień firmy pieniądze są wypłacane nawet w 10 minut po akceptacji wniosku o pożyczkę.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 3]

Kredito24 - opinie użytkowników:

 1. Słuchajcie, czy jest tutaj ktoś kto już korzystał z tej chwiłowki? Potrzebuje na szybko zastrzyk gotówki bo auto poważnie nawaliło, a za tydzień wyjeżdżam i koniecznie musze je mieć…Od ilu lat można tam pozyczac pieniądze i w ogóle na akich warunkach, ktoś wie?

  Odpowiedz
  • Ja właśnie jestem w trakcie korzystania, nieduglo trzeba będzie splacic niestety…generalnie od 18 lat można korzysta z tych pozyczek, a żeby ją dostać musisz mieć dowód osobity i jakiś numer telefonu komórkowego. To chyba tyle, nie pamiętam żeby coś jeszcze chcieli

   Odpowiedz
 2. Jeszcze musisz być zameldowany tutaj w Polsce i oczywiście trzeba mieć rachunek bankowy. Z tego co pamiętam to chyba jest o tyle fajne, ze może być to tez rachunek, którego jest się tylko wspolwlacicielem.

  Odpowiedz
  • A te pozyczke to da się jakos rozlozyc na raty> Potrzebuje 500zł tylko, ale taka spłata na raz po 30 dniach może być dość trudna. Czytałem sobie opoinie o tej firmie, ale nic nie mogę znaleźć na ten temat niesttyy.

   Odpowiedz
   • Nie noi to jest firma, która udziela chwilówek, wiec nie ma czegos takiego jak raty. Bierzesz pozyczke na maks 30 dni i na koniec tewgo okresu spłacasz i tyle…

    Odpowiedz
 3. No nie da się na raty rozlozyc, jak chcesz na raty to idź do banku.

  Odpowiedz
 4. Może jemu chodzi o to, że pożyczki teoretycznie nie musi spłacić po tych 30 dniach. Możesz zawsze przedłużyć termin spłaty o kolejne 30 dni i to kosztuje, czyli płacisz tak jakby rate, wysokość odsetek no. Problem poklega jednak na tym, ze przedluzając pozyzkę nie pomniejszasz jej wartości.

  Odpowiedz
 5. A wiecie czy kredito24 sprawdza bik kiedy składa się wniosek o przyznanie takiej pożyczki czy nie? Ja wiem ze będę miał na spłate tego kredtu, ale niestety chyba jestem w bik kurcze…

  Odpowiedz
 6. Po pierwsze to nie jest kredyt tylko pozyczka, a to duza roznica. Po drugie chyba nie sprawdzają tego, nie widziałem na pewno takiej informacji i bik jak przeglądałem pomoc kiedy sam chciałem wziąć pozyczke na kredito24.pl.

  Odpowiedz
 7. Chyba faktycznie nie sprawdzają bo wiem ze ja jestem w bik, a dostałem od nich tysiączka, nie chcieli tez zaświadczeń o dochodach.

  Odpowiedz
 8. Ciekawe czy jak mam niespłaconą pożyczkę to też dostanę? Wiecie może?

  Odpowiedz
 9. Jak dla mnie to kredito24 to chyba jakies oszustwo…takie drogie sa te pozyczki, tylko pierwsza jest fajna bo tania, nie uważacie?

  Odpowiedz
 10. Dlaczego oszustwo? Z chwilówkami tak jest, ze kase łatwo dostać, ale warunki są dość trudne, nie chcesz to nie bierz i tyle.

  Odpowiedz
 11. No tanio nie jest, ale nie uważam, ze to oszustwo. Sam bralem i wszystko było ok.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz