Madbid – wasze opinie. Czy naprawdę warto skorzystać z portalu aukcyjnego?

[kkstarratings]Kilka dni temu dostaliśmy email od użytkownika z następującym pytaniem:

“Czy mogę poznać wasze opinie na temat portalu madbid bo trafiłem na to nie tak dawno temu szukając dla siebie nowego telefonu i zaskoczyło mnie w sumie to, że ceny są tam takie niskie…to nie jest jakaś lipa bo nie ukrywam, że kusi jak cholera. Dajcie znać jakie mieliście doświadczenia z tym portalem, bardzo proszę.”

Prosimy więc jak zawsze o pomoc naszych czytelników. Jakie jest Wasze zdanie na temat portalu Madbid i podobnych występujących na naszym rynku np za10groszy?

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Madbid - opinie użytkowników:

 1. ja to mam mieszane uczucia, z jednej strony napaliłem się na to konkretnie, wykupiłem sobie w tym portalu kredyty i dawaj na aukcje, jadę, próbuję i dupa…przegrałem i po chwili dotarło do mnie, że kredyty nie powróciły na konto. Wtedy skumałem na czym polega kruczek, aukcje mają charakter hazardu. Potem podchodziłem do tego już delikatniej i 3 aukcje faktycznie wygrałem, dostałem nawet ten telefon, ale jak podliczyłem wszystkie wydatki to wcale tak tanio nie było…ogólnie oszustami to chyba nie są, ale o tym że to hazard przekonałem się niestety dopiero na żywo.

  Odpowiedz
 2. Tak to właśnie jest jak się nie czyta regulaminów przy rejestracji konta, ludzie klikają akceptację, a później się plują…dla mnie ta strona jest fajna, dobrze się przy niej bawię bo lubię hazard, a tutaj ryzyko wielkiej straty jest żadne. Czasem uda mi się coś dobrego wylicytować.

  Odpowiedz
 3. Spoko jest ta strona, zimny kubeł wody na łeb i wtedy można licytować, z głową i będzie dobrze.

  Odpowiedz
 4. Ktoś wie ile kosztuje najtańszy pakiet tych kredytów na tej stronie madbid?

  Odpowiedz
 5. Mniej więcej ze 4 dyszki, tak było jak ja kupowałem jakiś czas temu, kilka razy brałem w tym udział, raz wygrałem drukarkę i darowałem sobie, ale strona w sumie fajna.

  Odpowiedz
 6. Kurna jestem wściekła bo po zakończeniu licytacji nie wróciły do mnie kredyty…może mi ktoś wyjaśnić o co tu biega, strasznie jestem wkurzona

  Odpowiedz
 7. na tym polegają te aukcje, licytujesz na własne ryzyko. Raz się uda wygrać, a drugi raz nie, ale jak się nie uda to także dorzucasz się do puli, czyli niejako finansujesz zakup i już. To legalne i nie oszukali Cię bo tak jest.

  Odpowiedz
 8. Dla mnie całkiem fajna sprawa ta strona, od dawna korzystam i parę razy udało mi się coś dobrego wylicytować za rozsądny klopsik.

  Odpowiedz
 9. Licytuje tam od jakiegoś czasu i specjalnie nie narzekam, nie jest to łatwe bo trzeba sporo czasu na to poświęcić. Te aukcje często nie chcą się zakończyć bo ciągle ktoś przebija, ale jak się przysiedzi tyłka na krześle to można coś fajnego wygrać tam.

  Odpowiedz
 10. czy ktoś może mi wyjaśnić jedną rzecz, bo już kilka razy próbowałam brać udział w tych licytacjach i one za cholerę się nie kończą, wyjdę więc gdzieś na chwilę, potem wracam i nagle zakończona…o co tutaj biega???

  Odpowiedz
 11. Taka jest formuła tej strony, aukcja kończy się teoretycznie o jakiejś tam godzinie, ale jak w ostatniej sekundzie ktoś przebije to dodaje się kilka sekund, potem znów ktoś przebije i dlatego to trwa do momentu, aż nie skończy się przebijanie, czasem niestety trochę to trwa.

  Odpowiedz
 12. z samej formy tych aukcji to nawet jestem zadowolony, ale trochę irytuje mnie, że tak ciężko się z nimi skontaktować. Na odpowiedź na maila to się czeka i czeka.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz