Meble VOX – warto zakupić?

meble vox[kkstarratings]Meble Vox to marka polska, która istnieje na rynku od 1989 roku. Producent posiada w swojej ofercie oprócz standardowych mebli także kolekcje tworzone z myślą o dzieciach. Firma zasłynęła w szczególności dzięki meblom dla dzieci projektowanym w oparciu o badania psychologiczne. Polski producent obecnie sprzedaje swoje meble na wielu rynkach europejskich, a w tworzeniu nowych kolekcji aktywny udział bierze wiele znanych projektantów wystroju wnętrz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Meble VOX - opinie użytkowników:

 1. Co myślicie o tych meblach bo może ktoś to kupowal? Dla dziecak chce ccos kupic i zastanawiam się czy te meble faktycznie s\ą takie dobre?

  Odpowiedz
 2. Wedlug mnie jak dla dziecka chcesz kupic to powinieneś być zadowolony. Mnie się trochę nie podoba stylistyka tradycyjnych mebli vox, ale te dla dzieci są ładne i w sumie funckjonalne.

  Odpowiedz
  • Ja mogę polecici dla dziecka te meble jako do nauki. Faktycznie dość ciekawie przemyślane. Styl to kwestia gustu, ale w sumie tam masz meble które maja wymienne fronty, wiec zawsze jest dużo możliwości dopasowania.

   Odpowiedz
 3. No ja to wlasnie widziałem opinie na temat mebli vox w necie, ale jakos mnie nie przekonują. Naprawdę warto kupić te meble bo cena jest trochę wysoka jak dla mnie?

  Odpowiedz
 4. Zgadzam się, ze cena wysoka, ale z drugiej strony na dluzsza mete chyba będzie się opłacać. Mam je kilka miesięcy, ale odnoszę wrazenie, ze sa solidnie wykonane i się nie rozlecą zbyt szybko, ale specem nie jestem, tak mi się wydaje.

  Odpowiedz
 5. To moje 3 meble i poprzednie faktycznie szybko się niszczyly, a te już mam 3 lata i wygladaja fajnie, wiec według mnie oplaca się.

  Odpowiedz
  • A wiecie gdzie kupic meble vox? Szczególnie chodzi mi o to żeby kupic je oczywiście najtaniej jak tylko się da? Meble vox opinie mają faktycznie niezłe i jestem zainteresowany.

   Odpowiedz
 6. A wiecie gdzie kupic meble vox? Szczególnie chodzi mi o to żeby kupic je oczywiście najtaniej jak tylko się da? Meble vox opinie mają faktycznie niezłe i jestem zainteresowany.

  Odpowiedz
 7. W sklepie internetowym. Wchodzisz na meble.vox.pl i tam możesz sobie poibrac katalog i zamówić. Wysyłka trochę kosztuje, ale według mnie się opłaca bo szkoda czasu na latanie po sklepach.

  Odpowiedz
 8. Jak chcesz oryginalne to na stronie internetowej jak wyżej. Nie szukaj taniej bo kupisz podrobke i będziesz narzekac, tak mi się wydaje.

  Odpowiedz
 9. Najważniejsze żeby były bezpieczne dla dziecka takie meble, co o tym myślicie, są dobrze wykonane?

  Odpowiedz
 10. tak jak przystało na meble dla dziecka, nic poza norme. Nie masz kantów, wszystko zaokrąglone, całość mocno skręcona, a łby śrób dobrze poukrywane, wiesz, cudów nie ma, jak dzieciak wlezie na mebel i z niego spadnie no to wiesz, materace dookoła chyba trzeba…

  Odpowiedz
 11. nie przesadzaj, tu chodzi właśnie o jakość wykonania mebla, to co piszesz to zdarzenia losowe i tyle.

  Odpowiedz
 12. Gdzie kupowaliście te meble, w necie czy salonie stacjonarnym?

  Odpowiedz
 13. Ja w necie bo trochę taniej, ale w salonie byłam żeby je sobie obejrzeć. Heh, śmieszne ze w necie taniej, ale to chybna norma teraz.

  Odpowiedz
 14. No a jak wysyłke doliczysz to nie wychodzi na to samo?

  Odpowiedz
 15. wysyłke? a jak w salonie kupujesz to co na plecy zarzucasz meble? też dowożą ci na chate i masz to wliczone w cene mebla, w necie jest taniej, potwierdzam.

  Odpowiedz
 16. Można jakoś sobie zaprojektować wnętrze z tymi meblami vox? Czasem w salonach udostępniają taką możliwość i pokazują wirtualnie jak to będzie wyglądać.

  Odpowiedz
 17. wiesz co na stronie masz taką prostą aplikację do projektowania, nie kroztsałem, ale zobacz może Ci to wystarczy.

  Odpowiedz
 18. Nooo, na stronie jest zakładka do projektowania.

  Odpowiedz
 19. Ma ktoś te meble już dłuższy czas? Jak sprawuje się ta powłoka odporna na zarysowania w przypadku tego vox bo za porzednie meble z innej firmy dałem majątek dokupując te powłokę i do dupy bytła, co większe rysy to było widać…

  Odpowiedz
 20. jak gwoździa weźmiesz i przejedziesz po całości to nie ma cudów, biorąc pod uwagę takie zwykłe używanie codzienne to według mnie sprawdza się nieźle, szału nie ma ze to wytrzyma każdy kataklizm, ale warto się na to chyba zdecydować.

  Odpowiedz
 21. To nie są meble VOX – on jest tylko pośrednikiem różnych producentów (np. Erkado, Pol-Skone), dlatego na zamówienie trzeba czekać tyle czasu bo są produkowane.
  Samego VOX-a totalnie odradzam. Obsługa klienta na odległość jest tragiczna. Pomijając długi czas odpowiedzi na każdą wiadomość (co nie jest aż tak dużym problemem) mało kompetentni oraz jeszcze mniej profesjonalni pracownicy potrafią swoimi brakami, złym podejściem wygenerować b. duże problemy i w efekcie dodatkowe koszty już po zrealizowaniu zamówienia np. narzucając bez wiedzy klienta parametr, który później może okazać się b. istotny w montażu. A wtedy już jest za późno, ponieważ każdy problem jest spychany na klienta lub ignorowany na podstawie “indywidualnego zamówienia” co prawnie jest dla konsumenta furtką nie do obejścia.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz