co sądzicie o meblach vox ?

0
co sądzicie o meblach vox ?
Oceń ten post!

Chciałnbym się od was dowiedzieć co sądzicie o tych meblach vox bo ostatnio trochę głośno o nich w internecie? Mam nadzieję, że tutaj trafię na ludzi, którzy naprawdę mają je w domu bo jak do tej pory to miałem pecha b gdzie sienie pytałem to ludzie tylko ze słyszenia coś o nich wiedzieli…jak nie macie ich w domu to nie piszcie o nich.

5 odpowiedzi

0
co sądzicie o meblach vox ?
Oceń ten post!

Jeśli chodzi o mnie to nie mam im w sumie nic do zarzucenia. Początkowo się zdenerwowałem bo dotarły do mnie uszkodzone, ale to nie do końca wina samego producenta tylko w transporcie dali ciała. Dośc szybko jednak wymienili uszkodzone elementy więc uważam, że sa uczciwi, a co do mebnli to mam je krótko więc niewiele mogę powiedzieć o ich wytrzymałości, ale tak na pierwszy rzut oka to jakośc wydaje się być jednak na dść wysokim poziomie i myślę, że warto je kupić.

0
co sądzicie o meblach vox ?
Oceń ten post!

Mnie w przypadku mebli vox to się najbardziej podoba to, że one naprawdę są w takiej formie modułowej. Chodzi o to, że meble da się dowolnie konfigurować i nie jest tak jak w przypadku mebli od wcześniejszego producenta, że one dobrze się prezentują tylko w jednej konfiguracji, po prostu tej z katalogu. Tutaj jest dużo więcej swobody i wydaje mi się, ze dzięki temu one się tak szybko nie znudza bo można je sobie w dowolnym momencie konfigurować. Jakość jest niezła, na pewno tych materiałów b nie śmierdzi taką tandetą, dostawa może trochę długo im idzie, ale warto poczekać.A cena wysoka, ale dla tej jakości to mysle, ze się opłaca bo zapłacisz raz więcej, ale meble będą pewnie na lata, zresztą gwarancja jest dość długa na nie.

0
co sądzicie o meblach vox ?
Oceń ten post!

Nie mam większych zastrzeżeń co do tych mebli vox. Jedyne co to trochę mogliby zrobić więcej klasycznych kolekcji bo jednak takie wole, ale z tego co już mają i tak da się cos ciekawszego wybrać. Z jakości jestem zadowolny i myslę, że warto.

0
co sądzicie o meblach vox ?
Oceń ten post!

Miałem już do czynienia z wieloma meblami, w sensie firmami, które je produkują, ale póki co to właśnie te vox wydają misię najlepsze. Co prawda musze przyznać, że styl tych mebli zwykłych tak średnio mi się podoba, ale to na pewno wkestia gustu i nie każdy musi się zgadzać z pewną wersją stylistyczną. Z drugiej jednak strony jest super jeśli chodzi o meble dla dzieciaków. Tutaj jestem pełna podziwu bo meble są dobrze przemyślane. Jest dużo miejsca do nauki, brak jest kantów i tych uchwytów, a szafki i szuflady otwiera się przez ich naciśniecię, a więc są bezpieczne. Do tego meble mogą być dla dziecka na lata bo wystarczy zmienić tylko fronty, anie są drogie, na inna stylistykę i już mebel dopasuje się do wieku dziecka swoją stylistyką. Są dość drogie generalnie to fakt, ale jednak z drugiej strony powinny starczyć na lata.

0
co sądzicie o meblach vox ?
Oceń ten post!

Jeśli chodzi o meble to większych zastrzeżen nie mam, mogliby tylko zaoferować troszkę bogatszą kolorystykę w przypadku niektórych kolekcji, ale to w sumie szczegół i wkestia gustu. Troszkę mnie jednak zdenerwowało to, że nawet do 4 tygodni sięczeka na dostawę. Nie wiem czemu tak długo i dziwne to jest, ale już tak mają. W każdym bądź razie mam te meble vox i jestem z nich zadowolony, w miarę ładne i wytrzymałe według mnie.