kurjerzy – opinie użytkowników

0
kurjerzy – opinie użytkowników
Oceń ten post!

Witajcie. Niedawno oglądałem sobie na necie opinie użytkownikw jeśli chodzi o firme kurjerzy bo z tego co się już dowiedziałem to tam jest tak, ze można wysylac paczki przez normalnych kurierów, tylko ze po niższy cenach. Wiecie jakim cudem jest to możliwe bo mnie to trche sciemą zalatuje? Jak ktoś korzystał to niech napisze czy wszystko jest ok.

2 odpowiedzi

0
kurjerzy – opinie użytkowników
Oceń ten post!

Dlaczego zalatuje sciemą? Nie wiem ze jak prowadzisz firme i wysylasz dużo paczek to możesz negocjować z kurierem nizsze ceny? Wtedy podpisujesz taką umowę partnerską, gwarantujesz chyba iles tam paczek w miesiącu i w zamian masz niższe ceny. Kurjerzy pewnie tak działają, ze oni zbierają mase tych zamwien to wynegocjowali sobie niezłe ceny i dają je użytkownikom. Korzystam w sumie dluzszy czas i jestem zadowolony z usług, także nie uważam, ze to jest sciema.

0
kurjerzy – opinie użytkowników
Oceń ten post!

Faktycznie ja tez się trpche tego obawiałem, ale nie mam jednak do nich specjalnie zastrzeżen. Troche tylko irytujer to, ze często strasznie długo czeka się na maila od nich z odpwiedziami na pytania, ale poza tym to uważam, ze jest spoko. Ceny co ciekawe mogą być nawet nizsze b masz bonusy przy doładowanianiach za 100zł plus prowizje od poleconych osób, które się zarejestrują i tez będą korzystać. Jak dla mnie to jest wygodne miejsce.