meble vox – czy warto ?

0
meble vox – czy warto ?
Oceń ten post!

Podczas szukania sobie mebli do nowo budowanego domu zupełnie przypadkowo trafiłem na marke vox. Wcześniej o nich nie słyszałem i dlatego mam do was pytanie. Meble wyglądają w sumie całkiem symptaytcznie i jest sporo możliwości na to, aby dopasować je do swoich potrzeb, ale warto je tak naprawdę kupować? To nie jest firma krzak?

4 odpowiedzi

0
meble vox – czy warto ?
Oceń ten post!

Nie no meble vox z tego co mi wiadomo to nie jest żadna firma krzak. Generalnie oni jako pierwsi chyba wprowadzili coś takiego jak wymienne panele w meblach,  w sensie, że frotny można sobie dowolnie wymieniac wed;ug potrzeb i szczerze to ja się jeszcze z czymś takim wcześniej nie spotkałem. Same meble wydają mi się dość atrakcyjne i specjalnie to nie mam do nich większych zastrzeżeń.Są wysokiej jakości na tyle co ja się znam i myslę, ze warto je kupić.

0
meble vox – czy warto ?
Oceń ten post!

Ja też właśnie myślałem, że to jakaś firma widmo, ale jednak okazuje się że nie. Kupiłem je sobie i może długo szła dostawa, ale same meble są ok i nie mam do nich większych zastrzeżeń.

0
meble vox – czy warto ?
Oceń ten post!

Meble jak meble, w wielu fimrach jest tak, że masz mase różnych styli, sporo możliwości konfiguracji i w ogóle możesz je dobrac do swoich wymagań, ale jednak meble vox wyróżniają się według mnie trochę na tle innych. Cena jest wysoka to fakt, ale jakośc wykonania jest taka z jakąsie nie spotkałem jeszcz. Kupowałem do tejpory meble znanych marek, ale żadne nie były póki co tak dbrze wykońzone jak te.Każdy element jest dobrze spasowany, nic nie jest luźne, łatwo się montuje z sobą te panele i jest sporo możliwości dopasowania konfiguracji na już zakupiony i postawionych w domu mebli. Mam wrażenie, że ne naprawdę długo wytrzymają i dlatego jestem z nich bardzo zadowolony, ale wiadomo, każdy może mieć inne potrzeby.

0
meble vox – czy warto ?
Oceń ten post!

Jeśli chodzio mnie to meble vox mogę ci polecić szczególnie pod kątem wyposażenia pokoju dla dziecka bo tutaj nie znalazłem jak na razie lepszej oferty. Meble są kolorowe, panele są wyposażone w gry i plany zajęć i takie tam rzeczy, a same meble są nie tylko solidne, ale i bezpieczne bo bez strych zakończeń, uchwytów. Nie ma o co zahaczyć i myślę, ze to jest dobry wybór.